محل تبلیغات شما

از زمانی که جایزه "معلم برتر در آموزش" در دانشکده داروسازی را از دستان ریاست محترم دانشگاه گرفتم، کینه و نفرت و بخل و حسد را بخوبی در چهره هایتان دیدم. حتی حاضر نشدید که آنها را مخفی کنید و بخوبی در چهره هایتان موج می زد. برخی حتی تبریک هم نگفتید که البته به آن نیازی نداشتم و بلکه شان خودتان را نشان می داد. برخی دیگر در حالیکه چهره هایتان از حسد و نفرت موج می زد با آن خنده های مسموم تبریک گفتید. مصداق بارز آیه شریفه "هَا أَنْتُمْ أُولَاءِ تُحِبُّونَهُمْ وَلَا يُحِبُّونَكُمْ وَتُؤْمِنُونَ بِالْكِتَابِ كُلِّهِ وَإِذَا لَقُوكُمْ قَالُوا آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْا عَضُّوا عَلَيْكُمُ الْأَنَامِلَ مِنَ الْغَيْظِ ۚ قُلْ مُوتُوا بِغَيْظِكُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ" (سوره آل عمران آیه 119) هستید. شرف خود را به کینه و نفرت، به دروغ و ریا، به بخل و حسد گره زده اید و آرزوی خوشبختی می کنید. مصداق بارز آیه شریفه "سَوَّلَتْ لَكُمْ أَنْفُسُكُمْ أَمْرًا ۖ فَصَبْرٌ جَمِيلٌ ۖ عَسَى اللَّهُ أَنْ يَأْتِيَنِي بِهِمْ جَمِيعًا" (سوره یوسف آیه 83) و آیه شریفه "زَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ أَعْمَالَهُمْ" (سوره انفال آیه 48) هستید. أُفٍّ لَكُمْ وَلِمَا تَعْبُدُونَ (سوره انبیاء آیه 67).  

تمام سعی و تلاش خود را کرده اید و می کنید و کمر همت بسته اید تا به هر خدعه و نیرنگ و دسیسه مرا از دانشکده داروسازی خارج کنید. اما بدانید که اگر خارج شوم خواهم نوشت که کدامتان نزد من می آمدید و عاجزانه تقاضای فایلهای پاورپوینت من را می کردید تا با آنها تدریس کنید. خواهم گفت که  کدامتان ذلیلانه از من درخواست می کردید که چرا نام شما را در مقالاتم نمی نویسم. خواهم نوشت که کدام افراد بی ربط چگونه با رانت و فساد اداری و به پشتوانه آنکه پدر یا برادرشان در فلان قبرستان هستند چگونه هیات علمی دانشکده داروسازی شده اند. و در این راه از هیچکس باکی نخواهم داشت. شما را نصیحت می کنم به آنچه خیر و صلاح شماست. و إِلاَّ "اعْمَلُوا عَلَىٰ مَكَانَتِكُمْ إِنَّا عَامِلُونَ" (سوره هود آیه 121).

خسر الدنیا و الآخره

منادی شرع در خروش است ...

استادم دکتر احمد قهرمان

آیه ,سوره ,چهره ,اید ,خواهم ,شریفه ,چهره هایتان ,دانشکده داروسازی ,آیه شریفه ,موج می ,می زد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزنوشته ها نامـ ــــ ــه هایی که گفتنی نبـــــ ــود